Focicsapat

Stručni tim

Rukovodstvo Akademije

Jene Utasi, predsednik

jeno.utasi@nyersakademia.rs 

utasij@tippnet.rs

 Nyers Akademia Jene Utasi, predsednik

Ferenc Bata, podpredsednik

ferenc.bata@nyersakademia.rs

 

 Nyers Akademia Ferenc Bata, podpredsednik

Žolt Bagi, član predsedništva

zsolt.bagi@nyersakademia.rs 

bagidesign@tippnet.rs

Nyers Akademia Žolt Bagi, član predsedništva

Atila Šoti, član predsedništva

attila.soti@nyersakademia.rs

 

Nyers Akademia Atila Šoti, član predsedništva

Ištvan Bontovič, koordinator

istvan.bontovics@nyersakademia.rs

Nyers Akademia Ištvan Bontovič, koordinator

 

 

Stručni tim
 

Tibor Volford, glavni trener

tibor.volford@nyersakademia.rs 

tiborvolford@yahoo.com

 Nyers Akademia Tibor Volford, glavni trener

 

Darko Veselinov, trener

darko.veselinov@nyersakademia.rs

 

Nyers akademia Darko Veselinov, trener

 

 Ferenc Bagdi, trener golmana

ferenc.bagdi@nyersakademia.rs 

4bagdi@gmail.com

Nyers Akademia Ferenc Bagdi, trener golmana

 

 Tihamer Benko, trener golmana

tihamer.benko@nyersakademia.rs

 

 Nyers Akademia Tihamer Benko, trener golmana

 

Renato Pirša Coerver, trener

renato.pirsa@nyersakademia.rs 

ezequiel_samp@yahoo.com

 Nyers Akademia Renato Pirša Coerver, trener

 

 Robert Kiš, pomoćni trener

robert.kiss@nyersakademia.rs

 

 Nyers Akademia Robert Kiš, pomoćni trener

 

Ivan Ruža, pomoćni trener

ivan.ruzsa@nyersakademia.rs

Rúzsa Iván

 

Zoltan Kiralj, redar

zoltan.kiraly@nyersakademia.rs

Király Zoltán